Home
Nieuws
Supporters Vereniging
Club
Club
Bestuur
Leeftijdscategoriën
Ruimte reservering
Vrijwilligers
Verplichte vrijwilligersdienst
Documenten
Media
Gedragsregels
Vertrouwenspersoon
Melding VSK
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Aanmelden
Afmelden
Overschrijven
Contributie
Kaboutertraining
Kleding
Privacy instellen
Melding VSK
Programma
Programma
THUIS
THUIS uitgebreid
UIT
Afgelastingen
Zaalvoetbal
Uitslagen
Activiteiten
Voetbaldagen 2024
Toernooien
Trainingstijden
Webshop
Teams
Sponsoring
Contact
Home
Nieuws
Supporters Vereniging
Club
+
Club
Bestuur
Leeftijdscategoriën
Ruimte reservering
Vrijwilligers
+
Verplichte vrijwilligersdienst
Documenten
Media
Gedragsregels
Vertrouwenspersoon
Melding VSK
Lidmaatschap
+
Aanmelden
Afmelden
Overschrijven
Contributie
Kaboutertraining
Kleding
Privacy instellen
Melding VSK
Programma
+
Programma
THUIS
THUIS uitgebreid
UIT
Afgelastingen
Zaalvoetbal
Uitslagen
Activiteiten
+
Activiteiten
Voetbaldagen 2024
Toernooien
Trainingstijden
Webshop
Teams
Sponsoring
Contact
THUIS
UIT
Afgelastingen
Zaalvoetbal
Uitslagen
THUIS
UIT
Afgelastingen
Zaalvoetbal
Uitslagen
Programma THUIS
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Soort
Scheidsrechter
Veld
Kleedk.THUIS
Kleedk.UIT
Details
vr 05-apr. 20:00
KSV 35+
KSV 35+
7 tegen 7 35+
veld 3 - kunstgras
za 06-apr. 08:45
KSV JO9-6
Grasshoppers MO9-2
regulier
veld 2 B1
za 06-apr. 08:45
KSV JO11-1
SVW 27 JO11-1
regulier
veld 3 A - kunstgras
za 06-apr. 09:00
KSV JO13-1
LSVV JO13-1
regulier
veld 1
9L
1L
za 06-apr. 09:00
KSV JO8-7
Alcmaria Victrix JO8-4
regulier
veld 2 A1
za 06-apr. 09:00
KSV JO8-1
Reiger Boys JO8-1
regulier
veld 2 A2
za 06-apr. 09:00
KSV JO9-4
ST SSV/Sporting S, JO9-1
regulier
veld 2 B2
za 06-apr. 09:00
KSV JO10-5
Volendam (rkav) JO10-8
regulier
veld 3 B1 - kunstgras
za 06-apr. 09:50
KSV JO10-6
Con Zelo JO10-2
regulier
veld 2 B2
za 06-apr. 10:00
KSV JO11-3
s.v. Enkhuizen JO11-4
regulier
veld 3 B - kunstgras
za 06-apr. 10:05
KSV JO12-1
Rijp (de) JO12-1
regulier
veld 3 A - kunstgras
za 06-apr. 10:15
KSV JO8-2
Jong Holland JO8-4
regulier
veld 2 A1
za 06-apr. 10:15
KSV JO9-5
Grasshoppers MO9-1
regulier
veld 2 A2
za 06-apr. 10:15
KSV JO9-1
SVW 27 JO9-1
regulier
veld 2 B1
za 06-apr. 10:20
KSV JO14-3
Reiger Boys JO14-3
regulier
veld 1
9R
1R
za 06-apr. 11:20
KSV JO16-2
Zandvoort s.v. JO16-2
regulier
veld 3 - kunstgras
13
16
za 06-apr. 11:30
KSV JO13-2
Spirit 30 (SC) JO13-2
regulier
veld 2
za 06-apr. 12:05
KSV JO15-2
GSV JO15-1
regulier
veld 1
10
2
za 06-apr. 13:00
KSV MO15-1 (9-tal)
Foresters MO15-1
regulier
veld 3 - kunstgras
za 06-apr. 13:00
KSV JO15-3
Dynamo JO15-1
regulier
veld 2
za 06-apr. 13:35
KSV MO13-2
Flevo MO13-1
regulier
veld 1
9
1
za 06-apr. 14:30
KSV JO18-1
ZAP JO18-1
regulier
veld 3 - kunstgras
13
16
za 06-apr. 15:00
KSV MO17-2
WSV 1930 MO17-1
regulier
veld 1
10
2
zo 07-apr. 11:00
KSV 2
Dynamo 2
regulier
veld 1
zo 07-apr. 11:30
KSV 5
GSV 3
regulier
veld 2
zo 07-apr. 11:30
KSV 6
Zwaagdijk RKVV 3
regulier
veld 3 - kunstgras
zo 07-apr. 14:00
KSV 1
Geel Wit '20 sv. 1
regulier
J.W. (Jan) Paul
veld 3 - kunstgras
zo 07-apr. 14:00
KSV O23-1
Hercules Zaandam sc O23-1
regulier
veld 2
za 13-apr. 08:45
KSV JO11-2
Kolping Boys JO11-5
regulier
veld 3 A - kunstgras
za 13-apr. 09:00
KSV JO8-3
Vrone JO8-3
regulier
veld 2 A2
za 13-apr. 09:00
KSV JO8-6
HSV JO8-4
regulier
veld 2 B1
za 13-apr. 09:00
KSV JO8-5
LSVV JO8-2
regulier
veld 2 A1
za 13-apr. 09:00
KSV JO9-2
Victoria O JO9-1
regulier
veld 2 B2
za 13-apr. 09:00
KSV JO10-3
Reiger Boys JO10-5
regulier
veld 3 B1 - kunstgras
za 13-apr. 10:05
KSV JO12-2
V.V. Bergen JO12-3
regulier
veld 2 B
za 13-apr. 10:05
KSV MO11-1
Succes MO11-1
regulier
veld 3 B - kunstgras
za 13-apr. 10:15
KSV JO9-3
BOL JO9-3
regulier
veld 2 A1
za 13-apr. 10:15
KSV JO10-4
Jong Holland JO10-6
regulier
veld 2 A2
za 13-apr. 10:15
KSV JO10-2
LSVV JO10-2
regulier
veld 3 A1 - kunstgras
za 13-apr. 10:35
KSV JO14-1
Schagen United JO14-1
regulier
veld 1
za 13-apr. 11:30
KSV MO13-1 (9-tal)
DTS MO13-1 (9-tal)
regulier
veld 3 - kunstgras
za 13-apr. 11:30
KSV JO13-3
s.v. Enkhuizen JO13-3
regulier
veld 2
za 13-apr. 12:05
KSV JO15-1
Reiger Boys JO15-1
regulier
veld 1
za 13-apr. 13:00
KSV MO15-1 (9-tal)
Reiger Boys MO15-3
regulier
veld 3 - kunstgras
za 13-apr. 13:00
KSV JO16-1
FC Den Helder JO16-1
regulier
veld 2
za 13-apr. 13:35
KSV JO14-2
Sporting Krommenie JO14-2
regulier
veld 1
za 13-apr. 14:35
KSV JO17-2
Kleine Sluis JO17-2JM
regulier
veld 2
za 13-apr. 15:00
KSV MO17-1
ZOB MO17-1
regulier
veld 1
za 13-apr. 15:00
KSV JO17-1
Spirit 30 (SC) JO17-1
regulier
veld 3 - kunstgras
zo 14-apr. 11:30
KSV VR1
SVA VR1
regulier
veld 3 - kunstgras
zo 14-apr. 11:30
KSV 3
Duinrand S 3
regulier
veld 1
zo 14-apr. 14:00
KSV VR2
Duinrand S VR1
regulier
veld 1
zo 14-apr. 14:00
KSV 4
Vitesse 22 9
regulier
veld 3 - kunstgras
za 20-apr. 08:45
KSV JO9-6
KSV JO9-5
regulier
veld 2 B2
za 20-apr. 08:45
KSV JO12-3
Volendam (rkav) MO12-3
regulier
veld 3 B - kunstgras
za 20-apr. 09:00
KSV JO13-1
Westfriezen JO13-1
regulier
veld 1
za 20-apr. 09:00
KSV JO8-1
Alcmaria Victrix JO8-1
regulier
veld 2 A1
za 20-apr. 09:00
KSV JO8-5
HSV JO8-2
regulier
veld 2 A2
za 20-apr. 09:00
KSV JO8-6
FC Uitgeest JO8-4
regulier
veld 2 B1
za 20-apr. 09:00
KSV JO9-4
Apollo 68 JO9-2JM
regulier
veld 3 A1 - kunstgras
za 20-apr. 09:00
KSV JO10-5
Vitesse 22 MO10-2JM
regulier
veld 3 A2 - kunstgras
za 20-apr. 10:05
KSV JO12-1
Dynamo JO12-1
regulier
veld 3 A - kunstgras
za 20-apr. 10:05
KSV JO11-3
Schagen United JO11-4
regulier
veld 3 B - kunstgras
za 20-apr. 10:15
KSV JO8-4
Schagen United JO8-5
regulier
veld 2 A1
za 20-apr. 10:15
KSV JO9-3
GSV JO9-1
regulier
veld 2 A2
za 20-apr. 10:15
KSV JO9-1
Reiger Boys JO9-2
regulier
veld 2 B1
za 20-apr. 10:15
KSV JO10-4
V.V. Bergen JO10-3
regulier
veld 2 B2
za 20-apr. 10:35
KSV JO14-3
Vitesse 22 JO14-2
regulier
veld 1
za 20-apr. 11:20
KSV MO11-1
VVS 46 MO11-1
regulier
veld 3 B - kunstgras
za 20-apr. 11:30
KSV JO13-2
Victoria O JO13-2
regulier
veld 2
za 20-apr. 11:30
KSV JO10-6
Medemblik FC MO10-2
regulier
veld 3 A1 - kunstgras
za 20-apr. 12:05
KSV JO15-2
ODIN 59 JO15-2
regulier
veld 1
za 20-apr. 13:00
KSV JO15-3
KGB JO15-2
regulier
veld 3 - kunstgras
za 20-apr. 13:00
KSV JO16-2
DSS MO17-1
regulier
veld 2
za 20-apr. 13:35
KSV MO13-2
WSV 30 MO13-1
regulier
veld 1
za 20-apr. 14:30
KSV JO18-1
Jong Holland JO18-2
regulier
veld 3 - kunstgras
zo 21-apr. 11:00
KSV 2
WSV 1930 3
regulier
veld 2
zo 21-apr. 11:30
KSV 6
Westfriezen 6
regulier
veld 1
zo 21-apr. 11:30
KSV 4
Koedijk 9
regulier
veld 3 - kunstgras
zo 21-apr. 14:00
KSV 1
Oosthuizen 1
regulier
veld 3 - kunstgras
za 04-mei. 13:15
KSV MO15-1 (9-tal)
Schagen United MO15-2
regulier
veld 3 - kunstgras
13
16
zo 05-mei. 11:30
KSV 3
SSA-SJO VV Egmond 3
regulier
veld 1
>> Programma UIT